Jsme mezinárodní farmaceutická skupina, kterou kromě mateřské společnosti tvoří dceřiné společnosti a zastoupení ve 45 zemích světa, kde pracuje 45 % zaměstnanců.

Mezinárodní trhy tvoří 94 % našich tržeb. Výrobky Krka najdete na pultech lékáren ve více než 70 zemích světa – od Lisabonu po Vladivostok a od Severního mysu po mys Dobré naděje.

Rozsáhlá obchodní síť
45+
dceřinných společností a zastoupení
45%
pracovníků je zaměstnáno mimo Slovinsko
94%
prodeje se realizuje na mezinárodních trzích

SPOLEHLIVÉ DODÁVKY PRODUKTŮ NA TRHY

Důvěra ve farmaceutické výrobky společnosti Krka začíná v našich laboratořích a výrobních závodech. Výroba ve Slovinsku, Ruské federaci, Polsku, Chorvatsku a Německu, stejně jako v našich dlouhodobě pronajatých kapacitách v Číně, probíhá v souladu s přísnými evropskými normami.

Kontrola všech fází životního cyklu výrobku nám umožňuje efektivněji a účinněji se přizpůsobit jednotlivým výzvám trhu. Digitalizace a vysoce automatizovaná, počítačem řízená koncepce výroby zaručují trvalou vysokou kvalitu našich výrobků. Neustálé zdokonalování našich výrobních procesů a efektivní distribuce zajišťují, že naše výrobky jsou na trhy dodávány rychle a spolehlivě, takže jsou dostupné po celém světě.

MARKETINGOVÁ PRODEJNÍ SÍŤ

Máme know-how, pracovní morálku, kreativitu, inovace a vynalézavost. Postupujeme s jasnou strategií a kompletním dohledem nad našimi obchodními procesy od vývoje a výroby až po marketing a prodej. Spolupracujeme s lékaři, lékárníky a dalšími zdravotnickými pracovníky. Několik tisíc našich medicínských reprezentantů je jim neustále k dispozici a poskytuje jim aktuální informace o našich produktech. Dbáme na to, aby byli informováni o nejnovějším odborném vývoji a možnostech léčby našimi léčivými přípravky. Tento přístup jim poskytuje solidní základ pro spolehlivé rozhodování při hledání nejlepších možných variant léčby pro jejich pacienty.

ON16SI-mednarodna-prisotnost-Krka-prodajnica-e1650614051659_c1640x920

PACIENTŮM PO CELÉM SVĚTĚ POSKYTUJEME PŘÍSTUP K LÉKŮM 

Jsme jedním z předních poskytovatelů generických léčiv na trzích Západní, Východní, Střední a Jihovýchodní Evropy a rozšiřujeme svou přítomnost také na Zámořských trzích – především na Středním a Dálném východě, v Africe, Střední Americe a Číně.

Ve Slovinsku jsme předním výrobcem mezi všemi generickými společnostmi. Ze všech léků prodávaných ve Slovinsku byl každý pátý vyroben společnosti Krka.

Pokračovat v prohlížení

Multiparty banner 1

O NÁS

Neustále upevňujeme naši pozici jedné z předních generických farmaceutických společností na světě.

Více

PRODUKTY

Poskytujeme bezpečnou a účinnou léčbu pomocí vysoce kvalitních produktů.

Více

VĚDA A TECHNOLOGIE

Důvěra v léky Krka začíná v našich vývojových laboratořích a výrobních zařízeních.

Více