Svou žádost o zaměstnání můžete odeslat na naší stránce Předejte se k nám nebo pomocí odkazu níže. Všechny volné pracovní pozice jsou zveřejněny na této stránce.

Pokud žádné volné pracovní pozice nevyhovují vašemu vzdělání a pracovním zkušenostem, přidejte svůj profil do naší obecné databáze pro uchazeče o zaměstnání na plný úvazek nebo studenty.

Na webové stránce si můžete vytvořit vlastní uživatelský profil, abyste měli lepší přehled o stavu svých žádostí. Po přihlášení do svého profilu můžete aktualizovat svůj životopis, přidat svou fotografii (orientovanou na výšku) a prohlédnout si všechny předchozí žádosti.

Náborový proces je příležitostí pro obě strany, aby se vzájemně poznaly.

1. Přehled žádostí o zaměstnání

2. HR povede pohovor s uchazeči o zaměstnání, kteří splňují kritéria dané pozice

3. Vyplňování osobnostních testů a dotazníků

4. Pohovory s kandidáty, kteří se dostali do užšího výběru

5. Výběr a nábor vybraného kandidáta a oznámení zaslané kandidátům, kteří nebyli vybráni

Svůj životopis můžete odeslat během přijímacího procesu. Měl by odrážet vaše pracovní zkušenosti, kompetence, dovednosti a zájmy. Pečlivě si přečtěte požadavky na otevřenou pracovní pozici a zdůrazněte ty oblasti své odbornosti, které nejlépe odpovídají požadavkům. Motivační dopis je ideální příležitostí, jak nám sdělit, proč vás daná pracovní pozice zajímá a proč si myslíte, že jste tou správnou osobou, která by se měla připojit k našemu týmu.

Po odeslání žádosti obdržíte potvrzení, že vaše žádost byla úspěšně odeslána. Pokud vyhodnotíme, že jste vhodným uchazečem o danou pozici, bude vás kontaktovat naše personální oddělení, které provede výběrové řízení.

Pokračovat v prohlížení

Multiparty banner 1

Proč pracovat u nás?

Stojíme bok po boku, abychom podporovali prostředí, které je postaveno na vzájemné důvěře, respektu, spolupráci a celoživotním vzdělávání.

Více

Mezinárodní zastoupení

Naše produkty jsou dostupné po celém světě.

Více

KVALITA

Zakládáme si na kvalitě, protože je nezbytnou součástí všeho, co děláme.

Více