Marketing

Marketingové oddělení a naše rozsáhlá marketingová a prodejní síť ve Slovinsku i v zahraničí připravují a realizují marketingové aktivity, které přispívají k budování značek společnosti Krka.

Připravujeme globální identity značek, klíčová sdělení, materiály a nástroje, abychom zajistili, že naše značky budou na trzích jednotně rozpoznatelné. Zdravotnickým pracovníkům poskytujeme aktuální a objektivní informace o našich léčivých přípravcích na předpis a možnostech jejich léčby. Informujeme laickou veřejnost o našich volně prodejných přípravcích a zvyšujeme povědomí o důležitosti zdraví a péče o zdraví.

Uvádíme na trh více než 1100 vlastních značek.

Získejte informace o práci v marketingu přímo od zaměstnanců společnosti Krka

JASNA MEŠKO OBRETAN

JASNA MEŠKO OBRETAN


Brand manager musí mít povědomí o trhu, vytvářet strategie pro značky a vypracovávat propagační taktiky, které lze upravit a aplikovat na našich trzích.

Více
OLIVER TLČIMUKA

OLIVER TLČIMUKA


Mou vášní je objevování kreativních řešení a přijímání nových výzev. Jako představitel moderních a digitálních technologií zůstávám v první linii v rychle se rozvíjejícím odvětví, ve kterém pracuji. Jsem hrdý na to, že mohu být součástí společnosti Krka, která klade důraz na osobní rozvoj, inovativní myšlení a oddanost.

Více
ALEŠ KAUČIČ

ALEŠ KAUČIČ


Jako marketingový manažer HQ pro danou oblast zodpovídám za marketingové týmy na některých našich trzích. Má práce je dynamická a nese vysokou míru odpovědnosti, vyžaduje proaktivní, nezávislou a ambiciózní osobu schopnou týmové spolupráce, která je zároveň vůdcem a motivátorem.

Více

Pokračovat v prohlížení

Multiparty banner 1

PROČ PRACOVAT U NÁS?

Stojíme bok po boku, abychom podporovali prostředí, které je postaveno na vzájemné důvěře, respektu, spolupráci a celoživotním vzdělávání.

Více

PŘIDEJTE SE K NÁM

Aktuální volná pracovní místa.

Více

PRODUKTY

Poskytujeme bezpečnou a účinnou léčbu pomocí vysoce kvalitních produktů.

Více