Spolupracujeme s lékaři, lékárníky a zdravotníky po celém světě. Jsme zde, abychom vám poskytli produkty k léčbě nejčastějších onemocnění a podělili se s vámi o naše znalosti a odborné rady. Největšími přednostmi našich léků jsou jejich kvalita, bezpečnost a prokázaná klinická účinnost. Naše léky sami vyvíjíme, testujeme, vyrábíme a distribuujeme, čímž poskytujeme pacientům po celém světě rovné příležitosti k léčbě. Jsme spolehlivým evropským partnerem.

Klinično preizkušeno

KLINICKY OVĚŘENO


Jsme jednou z mála generických farmaceutických společností, která kromě studií potřebných k získání registrace podporují řadu klinických studií po uvedení přípravků na trh. To umožňuje objektivní vyhodnocení účinnosti a bezpečnosti léčivých přípravků i komplexní pohled na samotnou léčbu, což následně umožňuje efektivněji řešit problémy pacientů.

Více
Znanost in tehnologija

VĚDA A TECHNOLOGIE


Důvěra v léky společnosti Krka začíná v našich vývojových laboratořích a výrobních závodech. Kvalitu považujeme za hodnotu, o kterou všichni zaměstnanci společnosti Krka usilují na každém kroku, protože jen to nejlepší je pro vaše pacienty dost dobré. Ohlasy, které od vás dostáváme, svědčí o tom, že naše výrobky a služby jsou celosvětově uznávány pro své špičkové standardy kvality.

Více
KVALITA

KVALITA


Kvalita je pro nás hodnotou, o kterou usilují všichni zaměstnanci.

Více
ZDRAVÍ

ZDRAVÍ


Zde naleznete užitečné články, které vám usnadní práci a komunikaci s pacienty. Tyto články můžete sdílet se svými pacienty, aby lépe porozuměli svému stavu.

Více

Pokračovat v prohlížení

Multiparty banner 1

O NÁS

Neustále upevňujeme naši pozici jedné z předních generických farmaceutických společností na světě.

Více

MEZINÁRODNÍ ZASTOUPENÍ

Naše produkty jsou dostupné po celém světě.

Více

SPOLEČNOST

Podporujeme projekty týkající se zdraví a kvality života.

Více