Management, finance a IT

Manažerské řízení výkonnosti podniku se zabývá operacemi skupiny Krka z hlediska účetnictví, controllingu, obchodních informací a rozvoje business intelligence. Vyvíjíme, zavádíme a zajišťujeme bezproblémové fungování informačních systémů, které podporují firemní procesy související s obchodem, výrobou a infrastrukturou.

Z22SI-zaposlitev-podrocja-dela-ekonomika-Krka-zaposlitev-ekonomija-T-d.t

IT

V rámci IT oddělení společnost Krka neustále investuje do technologických inovací a digitálních řešení, které podporují efektivitu marketingových aktivit. Integrace moderních IT nástrojů umožňuje marketingovému oddělení lépe sledovat výsledky kampaní, analyzovat chování zákazníků a rychle reagovat na měnící se tržní podmínky.

Management a finance

Spravujeme a rozvíjíme procesy řízení výkonnosti společnosti, které souvisejí s obchodními operacemi skupiny Krka. Na úrovni organizační jednotky spravujeme zdroje s cílem maximalizovat ziskovost.

Poskytujeme spolehlivé, kvalitní a včasné informace, které podporují vedení skupiny Krka a organizačních jednotek v procesu rozhodování.

LÉKY SPOLEČNOSTI KRKA SE DENNĚ LÉČÍ VÍCE NEŽ 50 MILIONŮ LIDÍ.

Řadíme se mezi přední světové výrobce generických léků. Za téměř 70 let jsme se rozrostli do skupiny, která se kromě mateřské společnosti ve Slovinsku skládá z dceřiných společností a zastoupení ve více než 45 zemích. Naše produkty prodáváme ve více než 70 zemích.

Krka ve světě

Jsme mezinárodní společnost, ve které 45 % zaměstnanců pracuje mimo Slovinsko ve více než 45 pobočkách a zastoupeních po celém světě.

Pokračovat v prohlížení

Multiparty banner 1

PROČ PRACOVAT U NÁS?

Stojíme bok po boku, abychom podporovali prostředí, které je postaveno na vzájemné důvěře, respektu, spolupráci a celoživotním vzdělávání.

Více

PŘIDEJTE SE K NÁM

Aktuální volná pracovní místa.

Více

PRODUKTY

Poskytujeme bezpečnou a účinnou léčbu pomocí vysoce kvalitních produktů.

Více